délka model rok základ kabiny osoby Toalety cena

  Liparská půjčovna lodí | Druhy lodí

Půjčovna lodí na Liparských ostrovech: překrásné souostroví můžete zažít s dovolenou na lodi pronajatou od našich charterových operátorů na Sicílii. Délka dovolené a typ lodi se liší podle potřeb, účastníků, zkušeností, rozpočtu. Chcete-li navštívit souostroví s lodí (ať už motorovou, plachetní nebo katamaránovou), obvykle to trvá jeden nebo dva týdny. Tímto způsobem můžete vyrazit z přístavu a procházet oblast v různých fázích a zastavit se na všech ostrovech. Existuje celá řada krásných zátok, ve kterých je možné zakotvit, je však vhodné v noci kotvit u mola nebo v bójkových parcích. Výchozími body na pobřeží jsou Milazzo, Capo d'Orlando, Portoroz, S.Agata a Cefalù.
Hlavním centrem souostroví, kde si můžete pronajmout loď nebo katamarán, je Lipari. Název odlišuje jak největší ostrov, tak nejdůležitější městské centrum, které má dva přístavy: Marina Corta a Marina Lunga. Lipari je velmi živé město s bary, restauracemi, řemeslnými obchody, uměleckými galeriemi a Liparským muzeem. Hrad ze šestnáctého století, postavený Španěly, má výhled na celek. Místní gastronomie je svátek stolu: grilované ryby, korýši a korýši, často dušené s rajčaty a lahodnými místními kapary. Na ostrově jsou další čtyři vesnice a pobřeží je posetá bažinami a malými plážemi: ​​Spiaggia Bianca a Vinci, nejkrásnější, kam se lze dostat lodí. Jelikož je Lipari prakticky uprostřed souostroví, je to vynikající základna pro plavbu na další ostrovy, které jsou uspořádány jako Y. Můžete se také rozhodnout pro denní charter s kapitánem, který vás vezme tam nebo na lodi. S tímto vzorcem se můžete za den dostat na jiný ostrov a poté se vrátit do Lipari. Nejjižnějším ostrovem je Vulcano: jeden ze dvou se stále aktivní sopkou (druhým je slavný Stromboli). Můžete jít až k ústům a snadno do nich vstoupit. Druhým ostrovem vedle Lipari je Salina. Vybaven přístavem vybaveným mohutným molem, které je velmi chráněné i v případě silného větru. Je to jediný ostrov, který má své vlastní zdroje vody, které umožňují vývoj svěžích barev přírody a přítomnost vinné révy, ze které se Malvasia vyrábí. Plavbou lodí nebo katamaránem směřujícím na západ se dostanete na Filicudi, méně turistický ostrov. Ve vesnici můžete dýchat autentickou ostrovní atmosféru, která nebyla poškrábaná moderností; pobřeží jsou skalnatá převislá a vytvářejí sugestivní scénáře.
A konečně v neposlední řadě: malý ostrov Panarea, kde jsou vily VIP ponořeny do přírodní krajiny a na exkluzivních terasách si můžete dát drink s výhledem na záliv. A pak Stromboli: ostrov je prakticky sopka obklopená vodou. Pouze pohled z moře je na vznešenou romantickou krásu. A pokud se chcete rozhodnout pro výstup, podívaná na erupci bude stát za tu námahu. Je v neustálé aktivitě a z úst lapili a výpary vybuchují během výbuchů, díky nimž se Země třese pod nohama. Ať už je to plachetnice nebo katamarán, dovolená na Liparských ostrovech je vždy nezapomenutelným zážitkem. Den nebo dva týdny, kondenzované mořem, větrem, sluncem, plachtami ve větru. Nezapomeňte na jednodenní výlet nebo víkend na lodi nebo voru: pokud jste v hotelu a chcete využít výlet lodí jen po omezenou dobu. Nebo jste na dovolené na Sicílii na dovolenou nebo na 15. srpna a chcete krátkou plavbu lodí. Kontaktujte ItalyCharter a zjistěte všechny možnosti!

  Ceny za pronájem Liparské lodi

Ceny pronájmu lodí na Liparských ostrovech: na našem webu najdete všechny nabídky, plachetnice, motorové čluny a katamarány, dělené přístavem vyplutí. Naši charteroví operátoři v Lipari a na dalších místech jsou vybráni a mají zkušenosti a profesionalitu. Lodě jsou nové a mají perfektní údržbu. Ceny se liší podle velikosti lodi, počtu kajut a prázdninového vzorce. Ve skutečnosti se můžete rozhodnout pro loď bez posádky (v případě lodi možná nebudete potřebovat průkaz lodi), loď nebo katamarán s profesionálním kapitánem nebo luxusní jachtu: celá posádka k vašim službám na dovolenou snů v Liparské ostrovy. Máme mnohaleté zkušenosti se správou speciálních potřeb lodí: líbánky, zákazníci s domácími mazlíčky, rodiny s dětmi, team building s firemními regaty a speciální prázdniny, které kombinují plavbu na Liparské ostrovy s alternativními zážitky (plachtění a jóga, plachtění a potápění, plachtění a trekking)

  Je možné si na Liparských ostrovech pronajmout loď bez licence?

Chcete si užít dovolenou na plachetnicích na Liparských ostrovech a nemáte lodní průkaz? Mezi různé typy pronájmu nabízí Italycharter také eolský pronájem lodí bez licence: malé plachetnice, obvykle 2 kajuty, s motory do 40 HP. V době žádosti je nutné zaslat vaše osnovy plachtění, aby si charter ověřil, zda lze rezervaci přijmout. Alternativně je možný denní charter na Liparské ostrovy s půjčením nafukovacího člunu nebo půjčením malých motorových člunů k vyplutí na Lipari, Vulcano, Salina ... Pokud si chcete pronajmout větší člun nebo katamarán, můžete si vybavit Liparskou půjčovnu lodí s kapitánem, abyste se mohli plavit s přáteli, rodinou a dětmi, v relaxaci a bezpečí na nádherných ostrovech souostroví. V případě jakýchkoli pochybností neváhejte kontaktovat ItalyCharter ohledně všech informací o pronájmu lodí bez licence na Liparských ostrovech!

  Líbánky lodí na Liparských ostrovech

Zakotvěte v malé tiché zátoce obklopené sopečnými skalami, zaplavte si v křišťálově čistém moři. Pak se vraťte na palubu, vy dva sami, čekejte na západ slunce, zatímco vám hostitelka přináší dva obrovské nápoje. Zde je to jen jeden z mnoha obrazů, které by se splnily během líbánky na lodi na Liparských ostrovech. Po léta pořádáme svatební cesty lodí, přičemž pár je k dispozici celý člun (plachetnice, motorový člun, katamarán) a podle jejich výběru. Na přídi si můžete vybrat exkluzivní luxusní kajuty motorových jachet nejnovější generace. Na palubě kapitána kapitána a hostitelky, aby vás vedli volně a plavili se po nejkrásnějších místech Liparských ostrovů. Zátoka Panarea, majestát Stromboli, bujná vegetace Saliny, sirné lázně Vulcano, návrh vzdáleného Filicudi. Restaurace u moře, večeře na palubě, nakupování na vysoké úrovni, trek na sopkách, šnorchlování a potápění. Nebo jednoduše relaxujte, opalujte se a fantasticky plave. Pro dovolenou věnovanou kráse a lásce: líbánky na lodi na Liparských ostrovech, kontaktujte ItalyCharter pro všechny podrobnosti!