ItalyCharter Company Profile

Passion and Experience for your Sailing Dreams

ITALYCHARTER O NÁS

Vzniklo z velké vášně k moři a z dlouholetých zkušeností v oblasti námořnictví, ItalyCharter si klade za „misi“ uspokojit potřeby nadšenců hledajících spolehlivé lodě a personalizovaný a pozorný zákaznický servis. Chceme vám pomoci uskutečnit dovolenou na lodi, o které sníte!

Jsme zprostředkovatelé s ústředím v Itálii, destinaci, kterou velmi dobře známe, a nabízíme široké portfolio řešení: až 15 000 lodí včetně plachetnic, katamaránů, motorových člunů a luxusních jachet (s posádkou nebo bez) na nejatraktivnějších světových destinacích pro plavby, jako je Středozemní moře, Karibik a Indický oceán. Naši zákazníci mohou najít řešení pro každou peněženku a spoléhat na oddanost a odbornost personálu (jak v oblasti námořní, tak turistické). Jsme námořníci a majitelé lodí a byli jsme mnohokrát zákazníky hledajícími správnou loď pro sebe. Proto rozumíme potřebám těch, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou plavbou mezi fascinujícími ostrovy, malebnými městy, úchvatnými plážemi a průzračnými vodami. Umíme dávat dobré rady ohledně nejvhodnějších destinací pro zákazníka, protože i my jsme zkušení cestovatelé.

Nabízíme výhodu být malou strukturou, „lidské velikosti“, a nasadit profesionální úroveň péče o zákazníka ve všech fázích: od okamžiku výběru lodi po nastoupení, a provázíme vás krok za krokem i během plavby.

Vybrat si námořního zprostředkovatele jako ItalyCharter znamená mít k dispozici spolehlivého a empatického poradce, zkušeného průvodce pro orientaci v moři návrhů „na výloze“. Jsme „řešitelé problémů“ a dbáme na to, abychom nabídli lodě vybrané z nejspolehlivějších provozovatelů. Navíc umíme vidět věci z širšího úhlu pohledu. Perfektně rozumíme problémům, které lidé mohou mít na palubě, ať už jde o počasí, nebo o vybavení lodí. Pro nás je každý zákazník důležitý a jedinečný.

Cena není jediným kritériem pro výběr lodi. I když nám neplatíte žádnou provizi, zákazník má velkou výhodu v tom, že se může spolehnout na tým odborníků, kteří mu pomohou vybrat tu správnou loď pro svou snovou dovolenou.

KDO JE NA ŘÍZENÍ ITALYCHARTER?

Francesca ItalyCharter

Francesca Bedeschi

Architektka, cestovatelka a zkušená námořnice, je hrdá na své romagnolské kořeny a na své adoptivní město Florencii, kde studovala. Plaví se od svých čtyř let: tehdy již pomáhala mamince s manévry na lodi. Pak, jakmile trochu povyrostla, navštěvovala plachetní kurzy a udělala si námořní průkaz.

Založila ItalyCharter a navrhla strukturu webové stránky tak, aby byla co nejpřívětivější pro uživatele. "Miluji cestování na lodi, protože je ekologické a pohodlné: nakoupíte zásoby, odvážíte se a máte všechno stále s sebou. Nemusíte neustále balit a rozbalovat zavazadla. Můžete navštívit opuštěné pláže i v období nejvyšší sezóny. Na lodi jste svobodní, jste opravdu na dovolené."

Vždy se směje a nedá se od svých roztomilých australských ovcáků Blue a Luna, kteří jsou oba certifikovaní „záchranářští psi se Sics“, oddělit. Francesca tráví mnoho měsíců v roce plavbou a prací na dálku ze svého milovaného jachty s/y Nuvola.

Susanna Leone

Vulkanická "královna rezervací" vás pohltí svou sympatií.

Narozena v Marině di Massa a vyrostlá ve Versilii, měla již od mala upřímnou vášeň k moři (které miluje v každém ročním období) a často plula se svými strýci.

Po odložení svého biologického zázemí se připojila k týmu společnosti ItalyCharter poté, co se setkala s Francescou v jednom baru ve Florencii (oba měly v ruce průvodce: jeden z Kostariky, druhý z Karibiku), a po dobu dvaceti let plula podél všech italských pobřeží. "Sicílie se mi moc líbí a v Toskánsku dokonce známe kraby jménem!". Pro relaxaci se věnuje paddleboardingu a plavání.

Je první osobou, která se setká s klientem, a snaží se pochopit jeho přání, aby mu mohla nabídnout tu nejlepší možnost kvality/ceny. Pro Susy je nejdůležitější, aby loď byla bezpečná a aby si klient mohl dovolenou užít v klidu.

Susanna ItalyCharter
Federico ItalyCharter

Federico Ponchio

Absolvoval matematiku na Normalce v Pise, náš počítačový kouzelník je člověkem mála (velmi mála!) slov a mnoha činů.

I když se nenarodil u moře, ale ve krásném městě Vicenza, známém svými elegantními palladiánskými stavbami, ho pohání velká vášeň pro lodě.

S "The Bossem" se zabýval i správou a údržbou flotily +39 Charter, sesterské společnosti ItalyCharter, a plul dlouho a široko po celém Středozemním moři. Jeho oblíbeným cílem je však Sicílie.

Zabývá se informačními technologiemi ve firmě a dbá na to, aby vše fungovalo naprosto dokonale.

Na jeho dovednosti se významně spoléhají známé námořní mapy Navionics, Sonar Charts nebo Sonar Charts Live.

info@italycharter.it

(+39) 348 4147309

(+39) 348 3337796

Zanechte svou zprávu níže: